OTO YIKAMA

Aracınızın içini ve dışını profesyonel ekibimiz özenle temizler. İsterseniz bize telefon açarak adresten aracı teslim alma ve aracı adrese tesim etme hizmetlerimizdende faydalanabilirsiniz.

Müşterilerimize köpüklü yıkama hizmeti sunmaktayız.

İstasyon Üniteleri Nelerdir ?
İstasyon Bilgi Kontrol Ünitesi (İBKÜ) Satış bilgilerini elektronik ortamda bağlı olduğu yere aktarır. Satış bilgilerini muhafaza eder ve rapor olarak düzenler. Dolumun başlaması için gerekli onayı verir.

Pompa Tabanca Anteni Pompa tabancasına takılan elektromanyetik bir halkadır. Taşıtın deposuna monte edilen araç depo anteni ile teması halinde elektromanyetik iletişim sağlar. Taşıta ait bilgileri İBKÜ’ye aktarır, İBKÜ’den gelen komutlar doğrultusunda taşıt doluma yetkili ise dolumu başlatır. Yetki Kumandası Sistemin dahil olduğu tabancanın sistem dışı akaryakıt ikmali yapabilmesi için sistemi devreden çıkarır. Yazıcı Dolum bittiğinde dolum ile ilgili bilgileri içeren fiş yazıcı tarafından basılır. Bu fiş filo sahibinin dolum ile ilgili bilgileri takip etmesi için basılan bilgi amaçlı bir fiştir, irsaliye veya fatura özelliği taşımaz. Modem Belirli bir saatte istasyonda sistem ile ilgili dolumların bilgilerinin İBKÜ’den Merkez Bilgisayara aktarılmasını sağlar. Montaj ve Servis Araçlarınıza ait Otobil ünite montaj / söküm işlemlerini zamanında yapabilmek için servis firmasından randevu almanız gerekmektedir. Yetkili servisinize ait bilgileri 444 67 38 no'lu Opet Müşteri Hizmetlerinden öğrenebilir ya da otobildestek@opet.com.tr adresinden talep edeceğiniz "kurumsal web şifre"niz ile kendi hesabınızdan takip edebilirsiniz.
Dökümanı Detaylı Olarak İndir